" /> Çamkar Hotel Sarıkamış | Kars'a Gidiyorum

Çamkar Hotel Sarıkamış

  • Hakkımızda
  • Odalar
  • İletişim
  • Rezervasyon
  • Galeri
  • Sosyal Ağlarda Otelimiz
Çamkar Otel Sarıkamış, Alüminyum üretim ve inşaat faaliyetleri ile tanınan Ankara merkezli Başkent A.Ş, Element Aksesuar Alüminyum İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti ile yine aynı alanda faaliyet gösteren Efon Alüminyum İnşaat A.Ş.’nin turizm şirketi olan Çamkar Turizm A.Ş.’nin bir yatırımıdır. 20.01.1999 yılında hizmete açılan tesis, 2012 yılı yaz aylaraında ciddi bir tadilattan geçirilerek tamamen yenilenmiştir.

55 oda ve 126 yatak kapasiteli, üç yıldızlı kış tatil oteli butik hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Özgün bir mimariye sahip olan otel 4 kat üzerine kurulu tek bir binadan oluşmaktadır.

Çamkar Otel Sarıkamış

Sarıkamış; Kuzeydoğu Anadolu Bölgemizde, Gürcistan, Ermenistan’a sınırdaş Kars ilimizin güneybatısında, Allahuekber ve Palandöken dağ silsilesinin buluşma noktasında kurulan muhteşem doğası ve eşsiz kristal karlı kayak merkezi ile şirin bir ilçemizdir.

İstanbul, Ankara ve İzmir’den doğrudan uçabileceğiniz Kars Havaalanına 45km uzaklıktadır.

Kars Platosu içinde uzanan Sarıkamış – Kars yolu, engebesiz ve çift yoldur. Erzurum Havaalanı ise Sarıkamış Kayak Merkezine 140 km dir. İstanbul ve Ankara’dan, Uludağ ve Kartalkaya Kayak Merkezlerine 4 – 5 saatte ulaşılabilirken, Sarıkamış’a 3 saatte ulaşma imkanınız vardır. Otelimize ait bazı bilgiler ; Kars Sarıkamış Bayraktepe Mevkii’nde yer alan 1500 m² alan üzerinde kurulu tesisimiz Kars Havaalanına 45 km, Sarıkamış merkeze 3 km uzaklıkta olup kayak pistlerine sıfır konumdadır.

Tesiste 7 suit, 9 aile odası, 4 single ve 35 standart olmak üzere toplam 55 oda bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında tv, saç kurutma makinesi, direkt telefon, safebox, minibar ve duşa kabin olup zemin halı kaplıdır.

  Kayak
  Snowboard
  Kayak Dersi
  Kayak Dersi
  Yazın Trekking
  Kültür Turları
  Masaj Odası
  Sauna
  Fitness Salonu (Ücretsiz)
  Mini Club (Ücretsiz)

 

Çamkar Otel Sarıkamış, tek bina üzerine kurulmuş; lobby, oyun salonu, sauna, mini club, butik ve çok amaçlı toplantı salonunun bulunduğu zemin kat ; restaurant ve a la carte restaurant ile bir kısım odaların yer aldığı birinci kat ve 3 oda katı olmak üzere toplam 4 kattan oluşan özgün bir mimariye sahiptir.

Birbirinden güzel manzaralara sahip toplam 55 oda mevcuttur. 10 odada balkon mevcuttur. Suit odalar bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır. Tüm odalarımızda standart olarak;

Telefon,
Internet bağlantısı,
Uydu TV,
Minibar,
Emanet kasası,
Fön,
Duş,
Balkon,
Merkezi ısıtma,
Elektrik 220 Volt,
mevcuttur.
20 adet Pist Manzaralı Oda (12 m2)
22 adet  Orman Manzaralı Oda (12 m2)
2 adet Pist Manzaralı Junior Suit (24 m2)
5 adet   Suit Oda (35 m2)
4 adet  Single Oda (8 m2)
olmak üzere; Çamkar Hotel Sarıkamış’ta toplam 55 adet oda bulunmaktadır.

 

Otelimize ulaşım noktalarının mesafeleri ve tahmini süreleri;
  Kars Havalimanı 45 km –  120 dk
  Erzurum Havalimanı 140 km –  160 dk
  Kars Otogar 55 km –  60 dk
  Sarıkamış Otogar 3 km –  10 dk

Tel: +90 474 413 65 65

Fax: +90 474 413 62 42

Web: www.camkarotel.com

Mail: camkarotel@gmail.com

Adres: Cıbıltepe Mevkii, Yeni Kayak Tesisleri, Sarıkamış / Kars


Yorum yapın

Emailiniz görünmeyecek. Doldurulması zorunlu alanlar *

*