" /> Hakkımızda | Kars'a Gidiyorum

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2010 yılında faaliyete geçen Yeldaren İnternet Hizmetleri bünyesinde bulunan Gezgin Reklam, yılların getirdiği sektörel deneyimini, müşterilerine en kaliteli şekilde sunmayı amaçlayan, bu doğrultuda çalışmalar sunan, projeler geliştiren, Ege’nin incisi İzmir’de faaliyet gösteren, reklam, tanıtım ve medya ajansıdır.

Karsagidiyorum.com Nedir?

Gezgin Reklam’ın müşteri portföyü sadece İzmir ile sınırlı değildir. Türkiye’nin pek çok kenti gibi, KARS’ta da müşterilere sahip olan Gezgin Reklam, KARS’ın tanıtımındaki eksikliği görerek, KARS için turizm portalı geliştirdi. Karsagidiyorum.com, KARS’a özel bir turizm portalıdır.

Neler Yapıyoruz?

Gezgin Reklam olarak, reklam ajanslarının sadece matbaa işlerine veya müşteriden gelen projelere yoğunlaşmaması gerektiğini düşünüyoruz. Reklam ajansları, yaratıcı olmalı, müşterilerine özel projeler üretebilmeli, insanlara fayda sağlamaya çalışmalı. Bu misyon ve vizyonla, müşterilerimize sunduğumuz dijital ve teknolojik projeler de bulunmakta. Bunlar Karsagidiyorum.com gibi internet tabanlı olabildiği gibi, aşağıdaki videoda izleyeceğiniz, son teknoloji gerektiren fiziksel projeler de olabiliyor. İzmir’de sanal manken çalışmasını yapan ilk ve tek kuruluş olan ajansımız, bu konuda da öncülüğünü sürdürüyor.