" /> Kar's Otel - Kars Turizm Portalı

Kar’s Otel

  • Otel Hakkında
  • Odalar
  • İletişim ve Ulaşım
  • Rezervasyon
  • Galeri
  • Sosyal Ağlarda Otelimiz
Sarıkamış Kayak Merkezi’nden Ani Antik Kenti’ne, Doğu Beyazıt İshak Paşa Sarayı’na benzersiz bir tatil için Kar’s Otel’i tercih edebilirsiniz…

Tarihin, doğanın ve kültürün içinde… Türkiye’nin ilk 10 oteli arasına girmeye hak kazanmış olan Kar’s Otel, eski bir Rus binasıdır.

Otelin dizaynı sade, şık ve lüks bir dizaynla oluşturulmuştur. Lobiden odalara, banyolardan oda isimlerine kadar detaylı bir çalışmanın sonucu tamamlanmıştır.

5 standart oda ve 3 suit odanın her biri adlarını Kars’ın tarihi ilçelerinden ve Aras Nehri’nden almıştır. Kar’s Otel fiziksel, görsel ve ruhsal olmak üzere sizlere unutulmayacak bir tatil yaşatmaya kararlıdır.16

Modern çizgilerle dekore edilen her odada farklı pudra tonları tercih edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz (wireless) internet bağlantısı ve çalışma masaları bulunmaktadır. Yine tüm odalarda 6 metrekare “king size” yataklar tercih edilmiştir ve her bir oda, kendisine özel dikilmiş olan çarşaf, örtüler ve yüksek kalitede kaz tüyü uyku takımlarıyla döşenmiştir. Otel misafirleri 24 saat oda servisiyle kaliteli bir hizmet alırlar. Kar’s Otel’in 8 odasından 5’i standart odadır. Her katta farklı bir renk hakimiyetiyle döşenen standart odalarda ihtiyacınız olan her türlü konfor mevcuttur. LCD televizyon, telefon ve kablosuz internet bağlantısı standartdır.

Akyaka, Selim, Susuz, Digor ve Kağızman olmak üzere 5 adet standart oda;

Aras Suite adında 1 adet suit oda;

Arpaçay Aile Connection Suite adında 1 adet aile suiti bulunmaktadır.

Adres: Halitpaşa Caddesi No: 79 / 36100 KARS

Telefon:+90 (474) 212 16 16

Fax:+90 (474) 212 55 88

E-posta: 

Kars Havalimanı, şehir içi gezileri ve Sarıkamış Kayak Merkezi’ne istendiği zaman özel araç imkanı sağlanmaktadır.

Havayolu; Kars Havalimanı’nın kent merkezine uzaklığı 7 km’dir. Kar’s Otel ise Kars Havalimanı’ndan sadece 10 km uzakta olup, şehir merkezindedir. Türkiye’nin her yerinden hava yolu şirketleriyle Kars Havalimanı’na gelme imkanı mevcuttur. İstanbul ve Ankara’dan Türk Hava Yolları’nın; İstanbul’dan AtlasJet’in karşılıklı seferleriyle haftanın her günü Kars’a ulaşmak mümkündür. Havalanından taksilerle otele ulaşım da hızlı ve güvenlidir.

Karayolu; Otobüs terminalinin kent merkezine uzaklığı 3 km’dir. Kars’ın çevresiyle ulaşımını sağlayan karayolları konforlu bir seyahate olanak vermektedir. Türkiye’nin her yerinden otobüs şirketleriyle Kars’a gelmek mümkündür.

Demiryolu; Tren istasyonunun kent merkezine uzaklığı 1 km’dir. Kars-Ankara-İstanbul demiryolu (Erzurum-Erzincan-Sivas-Kayseri üzerinden) bağlantıları mevcuttur.

Bize istediğiniz zaman aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Kar’s Otel yetkilileri mümkün olan en kısa sürede size ulaşarak sorunuzu / talebinizi yanıtlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yapın

Emailiniz görünmeyecek. Doldurulması zorunlu alanlar *

*